Vježba evakuacije dječjeg vrtića

Članovi našeg društva Dražen Ključarić i Eugen Zobaj održali su dana 26. travnja u dječjem vrtiću  I. B. Mažuranić predavanje na temu elementarnih nepogoda i načinu evakuacije objekta. Nakon toga u prijepodnevnim satima 28. travnja, prema Planu evakuacije sprovedena je vježeba evakuacije vrtića. U vježbi je sudjelovalo 7 članova DVD Gračani i 2 člana DVD Dubrava, a vježbom je bilo obuhvačeno sveukupno osoblje vrtića te djeca svih vrtićkih grupa. Nakon uspješno obavljene vježbe evakuacije, napravljena je analiza s odgovornim osobama vrtića. Prilika je iskorištena da osoblje vrtića obnovi praktično znanje gašenja požara s aparatima za početno gašenje. Djeca starijeg uzrasta uz prisustvo teta i vatrogasaca uživala su u štrcanju vode s mlaznicom i zalijevanju zelene površine na igralištu u krugu vrtića.

DREVAKUACIJA IBM (2)